Przyjaciel Pluszowego Misia

Przedszkolaki oraz uczniowie klas 1,2,3 uczestniczyli w imprezie integracyjnej zorganizowanej przez wychowawców z okazji ,, Dnia Pluszowego Misia ”. Podczas zajęć dzieciom towarzyszyły ulubione misie przyniesione z domu oraz kolorowe naklejki z okazji ich święta. Dzieci poznały historię pluszowego misia, śpiewały piosenki o niedźwiadkach, których treść z wielkim zaangażowaniem pokazały ruchem. Nie brakowało wspólnych zabaw, pląsów oraz tańców. Zajęcia przeplatane były ciekawostkami o misiach – niedźwiedziach oraz smakowaniem miodu. O tym, że każdy uczestnik zajęć zdobył bardzo dużo wiedzy, przekonaliśmy się podczas konkursu przyrodniczego. Dzieci z ciekawością zwiedzały ,, Galerię misiów ”. Obrazy wykonane przez małych artystów były naprawdę na wysokim poziomie. Zwiedzający zachwycali się ich pięknem. Podsumowaniem zajęć było wręczenie wszystkim dzieciom dyplomów ,, Przyjaciel Pluszowego Misia ” oraz wykonanie pamiątkowego zdjęcia w postaci niedźwiadka. Aby zrelaksować się po całym aktywnym dniu, wyruszyliśmy na spacer z naszymi misiami. Przemarsz dzieci i ich ulubieńców wzbudził zaciekawienie mieszkańców wioski oraz przyjezdnych gości. Wcale im się nie dziwimy. To była atrakcja.