Bawimy się wspaniale

Uczniowie klas młodszych oraz przedszkolaki wesoło bawiły się podczas zabawy andrzejkowej. Dało się zauważyć, że dzieci mają ulubioną muzykę, tańce oraz konkursy, które cieszą się wśród nich dużą popularnością. Ogromną niespodzianką okazała się wizyta wróżki, która bardzo starała się wszystkim chętnym przepowiedzieć przyszłość. Uczniowie klas 1,2,3 oraz przedszkolaki chętnie brali udział w licznych konkursach i zabawach. Mamy nadzieję, że wszystkie przepowiednie dobrej wróżki dzieci potraktują jako żart i dobrą zabawę. Uczniom klasy 8 dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu zabawy, a Rodzicom dzieci za przygotowanie słodkiego poczęstunku.