Informacja dotycząca wznowienia funkcjonowania oddziałów przedszkolnych

Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska informuje, że od 11 maja 2020 roku planowane jest wznowienie funkcjonowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz w przedszkolu.

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego w jednej grupie przedszkolnej możemy mieć 12 dzieci.
Biorąc pod uwagę powyższe wytyczne oraz dbałość o dobro i zdrowie mieszkańców naszej gminy, zwłaszcza osób starszych – dziadków i babć naszych przedszkolaków, prosimy rodziców o podjęcie decyzji w sprawie posyłania od 11 maja 2020 roku swoich dzieci do oddziałów przedszkolnych
i poinformowanie o tym, w terminie do 5 maja 2020 roku, dyrektorów szkół i przedszkola.
Kontakt z właściwą szkołą i przedszkolem możliwy jest w formie telefonicznej i mailowej.

Andrzej Pietrzyk
Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska