DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Krawata z okazji Dnia Chłopaka.

30 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Krawata z okazji Dnia Chłopaka. Na prośbę Samorządu Szkolnego wszystkie przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III założyli piękne krawaty. Wprawdzie jest to, element męskiej garderoby, ale do świetnej zabawy przyłączyli się wszyscy: chłopcy, dziewczynki, nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły. Nie miało znaczenia czy jest się chłopcem czy dziewczynką. Nasze zajęcia rozpoczęliśmy od nauki piosenki ,, W czwartek z rana noszę krawat, a w niedzielę cały dzień ”. Następnie w wesołym korowodzie udaliśmy się pod drzwi kancelarii naszej Pani Dyrektor Anny Owcy, która również miała ubrany piękny krawat. Z radością wysłuchała naszej piosenki, którą mogliśmy śpiewać bez końca. Wszyscy w tym dniu mieli wspaniałe poczucie humoru i dobrze się bawili, natomiast chłopcy otrzymali na pamiątkę dyplom Super Chłopaka. W trakcie naszej uroczystości, przestrzegaliśmy wszelkich zasad bezpieczeństwa podczas pandemii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy. Myślimy, że to będą niezapomniane chwile.

W Dniu Chłopaka, z inicjatywy Samorządu Szkolnego, uczniowie wybrali najfajniejszego chłopaka w szkole. Został nim Dawid z klasy 7. Gratulujemy!