Przyjaciel czystego powietrza

PRZYJACIEL CZYSTEGO POWIETRZA. 23.02.2022r. uczniowie klas 1 – 3 oraz przedszkolaki uczestniczyły w prelekcji na temat czystego powietrza, przeprowadzonej przez pracownika Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarnej w Zakopanem. W trakcie zajęć podsumowano realizację programów profilaktycznych ,, Czyste powietrze wokół nas ” oraz ,, Nie pal przy mnie, proszę! ”. Szybkie odpowiedzi dzieci na stawione im pytania, są dowodem na to, że zdobyły dużo wiedzy na ten temat. Mamy nadzieję, że zastosują ją w praktyce. Każdy uczestnik spotkania został nagrodzony pięknym kolorowym dyplomem.