MAŁY MIŁOŚNIK KSIĄŻEK.

W roku szkolnym 2019/ 2020 uczniowie klasy 1 i 2 uczestniczyli w projekcie z zakresu edukacji czytelniczej MAŁY MIŁOŚNIK KSIĄŻEK. Jego głównym celem była promocja czytelnictwa wśród najmłodszych. W czasie zajęć dzieci wielokrotnie odwiedziły bibliotekę szkolną, rysowały, opowiadały, rozwiązywały zagadki tematyczne i testy sprawdzające. Uczniowie mieli też możliwość zareklamowania swojej ulubionej książki. Na zakończenie projektu uczniowie wykonali własną zakładkę do książki. W świat literatury dziecięcej uczniów wprowadzał wychowawca klasy. Codzienny kontakt z książką był możliwy dzięki rodzicom. Mamy nadzieję, ze magia książek na długo zostanie w sercach naszych milusińskich, a wszystkim uczniom i rodzicom, którzy uczestniczyli w całorocznej akcji składamy serdeczne podziękowania.