Lubię bajki

Chętne dzieci z oddziału przedszkolnego wraz ze swoimi rodzicami przystąpiły, tak jak każdego roku do Akcji Czytelniczej ,, Poczytaj temu, kogo kochasz ! ”. Przedszkolaki przez cztery tygodnie opowiadały swoim rówieśnikom książki, które w domu czytali im rodzice oraz osoby ich zastępujące. Ciekawe i radosne opowieści dzieci, niech będą przykładem na to, że warto czytać książki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do kontynuowania naszej akcji. Mamy nadzieję, że miło było rodzicom przypomnieć sobie bajki swojego dzieciństwa.