W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA – przedszkolaki oraz uczniowie klasy 1 i 2 z radością oczekiwali na Święta Bożego Narodzenia. Podczas zajęć integracyjnych opowiadały o świątecznych porządkach i dziecięcych obowiązkach związanych z nimi oraz o tym, jak spędzają czas z rodziną. Mając na uwadze świąteczne tradycje nie mogliśmy zapomnieć też o świątecznych dekoracjach. Dzieci wykonały wiele kolorowych ozdób, którymi ozdobiły sale zajęć, szkolne korytarze oraz swoje domy podczas świąt. Część wykonanych prac została przekazana najbliższym członkom rodziny, jako świąteczne prezenty.