Bal przebierańców

Jak każdego roku w karnawale w naszej szkole odbył się długo oczekiwany bal przebierańców. W tym dniu już od samego rana w salach zajęć i na korytarzach zaczęły pojawiać się kolorowe postacie. Było ich tak dużo, że nie wiem, czy ktoś potrafiłby je zliczyć. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1,2,3 rozpoczęły wspaniały bal od prezentacji swojego przebrania. Po pokazie rozpoczęły się tańce. Przy rytmach wesołej muzyki zaczęły się pląsy przeplatane konkursami oraz słodkim poczęstunkiem. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Dziękujemy Rodzicom za smakołyki, a Mateuszowi Kondziołce, Oli Łacniak i Martynie Flak za pomoc w organizacji zabawy. Szkoda, że kolejny bal dopiero za rok.