Wakacyjny Mistrz Wypracowań.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich do wakacyjnej zabawy słowem.

Na portalu edukacyjnym www.dyktanda.pl rusza kolejna edycja niezwykle popularnego konkursu Mistrz Wypracowań. Na uczestników czeka lista niezwykle ciekawych tematów związanych z językiem polskim, historią oraz geografią - tak, aby każdy znalazł coś dla siebie!

Dla zwycięzców przygotowaliśmy bardzo cenne nagrody rzeczowe!

Za każde przesłane i zatwierdzone przez moderatora wypracowanie uczestnikowi przyznawane są punkty, które zsumowane trafiają do rankingu. Wystarczy wystarczy zająć jedno z pierwszych pięćdziesięciu miejsc, aby odebrać nagrodę! Ponadto organizator przygotował również nagrody gwarantowane, przyznawane w momencie osiągnięcia wskazanej liczby punktów.

Do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjny Mistrz Wypracowań, należy posiadać bezpłatne konto użytkownika w serwisie www.dyktanda.pl oraz kliknąć na poniższej stronie ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU:

LINK

Konkurs potrwa od pierwszego do ostatniego dnia wakacji.
Do udziału zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich , a także osoby dorosłe.