XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Uczniowie klas 3-8 oraz pracownicy szkoły uczestniczyli w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia zorganizowanym na terenie szkoły.

W starszych klasach odbyły się egzaminy z tabliczki mnożenia, po zakończeniu których uczniowie otrzymali odznaki ekspertów tabliczki mnożenia. W młodszych klasach uczniowie rozwiązywali rebusy, zagadki oraz testy związane z tabliczką mnożenia. Dużym powodzeniem cieszyły się gry zaprezentowane na tablicy interaktywnej. Najlepsi mistrzowie otrzymali dyplomy. Uczniowie mieli też możliwość przepytania osób dorosłych ze znajomości tabliczki mnożenia.