PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ UCZNIÓW Z KLASY I

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

W dniu 13 października miało miejsce oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki.  Głównym celem uroczystości jest zachęcenie dzieci do korzystania z biblioteki szkolnej i rozwijania umiejętności czytania. Uczniowie klasy 1 wraz  wychowawczynią uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych „Moja pierwsza wizyta w bibliotece szkolnej”, podczas których zapoznali się z regulaminem biblioteki szkolnej i jej księgozbiorem. Dzieci  dowiedziały się, jak należy dbać o książki i czego nie wolno robić czytając je.