Powitanie wiosny

POWITANIE WIOSNY.

W dniu 21 marca przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 wzięli udział w niezwykłym dla nich wydarzeniu, jakim jest pożegnanie zimy i powitanie wiosny. Dzieci rozwiązywały zagadki oraz wysłuchały opowiadań o nadejściu wiosny. Nie zabrakło w tym dniu również zabaw artystycznych. Wszyscy uczestnicy zajęć wykonali prace plastyczne, które można podziwiać na wystawach. Utworzyliśmy również barwny korowód na czele z Panią Wiosną. Śpiewając wiosenne piosenki przemaszerowaliśmy wokół szkoły. Na zakończenie założyliśmy meldunek Pani Dyrektor o pożegnaniu zimy i powitaniu wiosny. Uczestnicy spotkania powrócili do swoich sal z szerokim uśmiechem i nadzieją, że wreszcie zawita tak upragniona wiosna.