Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

16 i 17 listopada 2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Celem akcji było propagowanie, a także zachęcanie dzieci i młodzieży do utrwalania tabliczki mnożenia w przyjemny sposób.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję w swoich klasach sprawdzić „tabliczkową wiedzę” i przystąpili do pisemnego testu. Najlepsi w każdej z klas otrzymali nagrodę w formie oceny z matematyki.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji DZIĘKUJEMY oraz gratulujemy prawidłowych rozwiązań.
Organizatorem akcji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego, które w ten sposób promuje zabawową formę nauczania matematyki.

Uczniowie klasy II biorą udział w Innowacji Pedagogicznej pt. " Tabliczkę Mnożenia da się lubić" dlatego też, ten dzień miał dla nich podwójne znaczenie.

Wykonywali kolorowanki matematyczne, grali w gry planszowe, oraz kręcili kołem fortuny.

To była świetna nauka przez zabawę.