I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE" dla naszych przedszkolaków

GMINNY KONKURS PIOSENKI ,,ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE ” EDYCJA ONLINE

Miło nam poinformować, że nasz Oddział Przedszkolny zajął I miejsce w GMINNYM KONKURSIE  PIOSENKI ,,ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE ”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci 4,5,6-letnich uczęszczających do oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska.

Celem konkursu było:

- Wspieranie i rozwój zainteresowań muzycznych u dzieci w wieku przedszkolnym.

- Rozbudzanie i promowanie talentów wokalnych.
- Ukazanie kreatywności artystycznej dzieci.
W tym roku uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprezentować piosenkę związaną z Dniem Babci i Dziadka, której nagranie zostało wysłane na konkurs.

Jury konkursu oceniając występ, brało pod uwagę następujące kryteria :

- Zgodność piosenki z tematem konkursu.

- Opanowanie pamięciowe tekstu.

- Czystość i poprawność wykonania (walory wokalne, poczucie rytmu).

- Ogólne wrażenie artystyczne.

Gratulujemy zwycięzcom talentu wokalnego i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy również przedstawicielom grupy przedszkolnej oraz rodzicom za udział
w uroczystości rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej.