I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym - 70 lat Babiogórskiego Parku Narodowego

Dnia 07.03.2024r.  klasa VII miała zaszczyt wziąć udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym - 70 lat Babiogórskiego Parku Narodowego,  Nasza drużyna reprezentująca szkołę wykazała się wyjątkowym zaangażowaniem i wiedzą, co zaowocowało zdobyciem pierwszego miejsca w konkursie.

Uczniowie naszej szkoły, wspierani przez nauczycieli p. Małgorzatę Rabiańską - Parę oraz p. Anetę Chowaniec i rodziców, przygotowywali się do konkursu przez wiele tygodni. Ich determinacja, zaangażowanie i głęboka świadomość ekologiczna przyczyniły się do osiągnięcia tego znaczącego sukcesu.

Serdeczne graulacje i podziękowania:

dla Pawła Chowańca, Andrzeja Chowańca i Anny Pietrzak, którzy pokonali konkurencje 17 punkami przewagi.