Wycieczka do Zakopanego

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w wycieczce do Zakopanego. Dla niektórych z nich był to pierwszy klasowy wyjazd. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od udziału w Interaktywnym Widowisku Multimedialnym „Kot w butach-opowieść w kilku obrazach“. Okazało się, że wsród nas są sławni aktorzy i brali oni udział w przedstawieniu. Podczas wyjazdu nie zapomnieliśmy o patronie naszej szkoły i odwiedziliśmy pomnik Władysława Zamoyskiego. Chwilę relaksu zapewniła nam wizyta w sali zabaw a na koniec-niespodzianka. Dzięki uprzejmości rodziców Pawła Chowańca mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu z pracownikiem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pan Wojtek opowiedział nam o swojej pracy i przedstawił budowę helikoptera. Największą atrakcją było wejście na pokład.