SZKOLNA ARTYSTKA.

Uczniowie klas młodszych nie próżnują mimo zamknięcia szkół. Oprócz codziennej nauki zdalnej mieli czas na rozwijanie swoich umiejętności plastycznych. Paulinka Kobylarczyk z klasy 1 brała udział w ogólnopolskim konkursie na kartkę świąteczną z okazji Wielkanocy. Konkurs zorganizowała Fundacja Uniwersytet Dzieci. Nagrodzonych zostało tylko 9 prac konkursowych – po jednej z każdej kategorii wiekowej od zerówki do klas 8. Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac. Jury podsumowując konkurs orzekło „ każda praca miała swój urok, została wykonana z pomysłem”. Oto zdjęcie przepięknej pracy wykonanej przez naszą artystkę Paulinkę. Rodzicom Paulinki dziękujemy za przesłanie pracy.