Rok szkolny 2023/2024 - marzec, kwiecień, maj, czerwiec

#LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie na języku polskim tworzyli lekturowe pudełka, które uwiecznili aparatem fotograficznym.

"Tajemniczy ogród"

"Szatan z siódmej klasy"

"Księga dżungli"

#LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie na świetlicy odkrywali druk 3d, korzystając z drukarki Adventurer 4 zakupionej w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości

W marcu uczniowie klasy III wzięli udział w zajęciach z wykorzystaniem drukarki  3 D, którą szkoła otrzymała w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Obejrzeli różne przykłady wydruków oraz obserwowali drukarkę podczas wydruków modeli. Trzecioklasiści byli bardzo zainteresowani możliwościami drukarki 3D.

Podczas realizacji tematyki dotyczącej podróży w czasie i przestrzeni uczniowie klasy 3 wykorzystali dostępne w ramach projektu Laboratoria Przyszłości -  klocki SkriKit. Poprzez budowanie z klocków pojazdów i tworzenie nowych planet trzecioklasiści rozwijali swoją wyobraźnię i kreatywność.

Na zakończenie ogólnopolskiego projektu „Uczeń w sieci.  Jak mądrze  korzystać  z Internetu? realizowanego z uczniami klasy 3  chcieliśmy uwiecznić radosne chwile z otrzymanych dyplomów i w tym celu wykorzystaliśmy do sesji zdjęciowej aparat fotograficzny pozyskany w ramach projektu.