CZYŚCIOCHOWA AKADEMIA.

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 2 i 3 przystąpili do programu Czyściochowa Akademia. Organizatorem programu jest Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o., właściciel drogerii Rossmann. Program porusza tematykę w sześciu obszarach: higieny jamy ustnej i nosa, czystości dłoni i zasad korzystania z toalety, mycia ciała i włosów oraz pielęgnacji skóry. Wychowawca klasy przeprowadził cykl zajęć związanych z higieną i zdrowiem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dać dzieciom możliwość wyrabiania nawyków higieniczno-kulturalnych. Mamy nadzieję, że dzięki licznym eksperymentom i doświadczeniom dzieci przyswoiły najważniejsze zasady higieniczne.