Zakończenie Megamisji

Realizacja programu MegaMisja pomogła w rozwijaniu kompetencji matematycznych uczniów. Novamath, Mistrz szybkiego mnożenia, Kangur matematyczny- to przykłady takich działań. Notatka.

Zakończył się program MegaMisja z Orange realizowany przez wychowawczynię i nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej Panią Małgorzatę Rabiańską-Para. Był to prawdziwie innowacyjny program przeprowadzony w obecnej klasie 3 przez cały etap edukacji. Gratulujemy uczniom tej klasy- beneficjentom tego programu oraz nauczycielce, która go w sposób kreatywny i innowacyjny zrealizowała. Poniżej dyplomy dla szkoły i dla nauczyciela.

Zakończenie Megamisji

Nasza przygoda z Megamisją rozpoczęła się w 2018 roku i trwała dwa lata. Przez ten okres zrealizowaliśmy szereg zajęć związanych z rozwijaniem kompetencji cyfrowych. Z przykrością rozstajemy się z Julką, Kubą i Psotnikiem. Jedno jest pewne, nasza wiedza dotycząca bezpiecznego korzystania z technologii informatycznej bardzo się powiększyła. Mogliśmy ją dobrze wykorzystać podczas zadalnego nauczania. Bardzo często naszą wiedzą zaskakiwaliśmy rodziców. Szkoda, że to już koniec. Przykro jest rozstawać się z przyjaciółmi, dzięki nim wiele się nauczyliśmy. Ale przed nami czwarta klasa. Żegnaj Psotniku!

Uczniowie klasy trzeciej