Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W naszej szkole obchodziliśmy to święto 9 lutego...

W naszej szkole obchodziliśmy to święto 9 lutego.

Młodsi uczniowie, towarzysząc bohaterom kreskówek z serii "Owce w sieci", podnosili wiedzę na temat bezpiecznego internetu i odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii.

Starsi koledzy i koleżanki zapoznali się ze specyfiką cyberprzemocy. Na podstawie filmu "Gdzie jest Mimi?" poznali możliwe konsekwencje cyberprzemocy dla jej sprawców i ofiar. Zobaczyli, że świadkowie cyberprzemocy powinni na nią reagować. Zapoznali się z metodami rozwiązywania sytuacji związanych z cyberprzemocą.

Anna Owca