Próbna ewakuacja

We wrześniu w naszej szkole uczniowie każdej z klas, wraz z nauczycielami przećwiczyli ewakuację z budynku.  Głównym celem próbnej ewakuacji było przygotowanie pracowników szkoły oraz uczniów do sytuacji awaryjnych - prawidłowego reagowania, zachowania się podczas akcji ewakuacyjnej. Podsumowaniem tych działań była 4 października ewakuacja całego budynku. Strażacy gotowi byli do udzielenia pierwszej pomocy, wszystkie ewakuowane osoby poczuły się bezpiecznie :)

Dziekujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegach za swoją obecność i asekurację podczas próbnej ewakuacji.