18.X.2021 Dzień Poczty Polskiej- życzenia dla pracowników poczty.

18 października 1558 roku król Zygmunt II August powołał do życia Pocztę Królewską. Jej zadaniem było przekazywanie wiadomości na trasie Kraków-Wiedeń-Wenecja. Z tej okazji obchodzimy Dzień Poczty Polskiej, często nazywane Dniem Listonosza.

Dzień ten to wyjątkowy dzień, który ma na celu wyróżnienie niełatwej pracy dzielnych doręczycieli i doręczycielek.

Z tej okazji uczniowie klasy III w imieniu wszystkich uczniów z całej szkoły wykonali piękne laurki z życzeniami dla Urzędu Pocztowego w Bukowinie Tatrzańskiej.