Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszej szkole  jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.
Tego dnia każde dziecko ...

„ Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Spotkanie integracyjne przedszkolaków i uczniów klas 1-3.  łączyło się z pozdrowieniami  od misia Kubusia Puchatka  w formie filmu.   Następnie każdy uczeń zaprezentował  swojego pluszowego przyjaciela.  Każda klasa zaprezentowała  piosenkę o misiach.  Wspólnie oglądneliśmy bajki o najbardziej znanym misiu w Polsce Miś Uszatek. Złożyliśmy życzenia misiom. Pomalowaliśmy farbami odlewy gipsowe.  Później odbyły się zabawy muzyczno- ruchowe (Taniec Gumi - miś i Tańce Połamańce). Następnie udaliśmy się na wspólny  spacer w pobliżu szkoły z pluszowym przyjacielem.

Ten dzień był naprawdę udanym dniem.