Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Chacie Przygód

W pięknej zimowej sceneri uczniowie z klas  0-3  udali się do Chaty Przygód, gdzie czekał na nas Św. Mikołaj. Na samym początku z lasu wyłonił się miły czerwony Elf, który pomógł nam dotrzeć do chaty Mikołaja. Gdy wyruszyliśmy wspólnie z Elfem, musieliśmy po drodze szukać wskazówek, aby odgadnąć zakodowane hasło. To była świetna gra terenowa. Gdy już dotarliśmy, z pięknej drewnianej chaty wyjrzał do nas Mikołaj i nas zaprosił do środka.. Miał dla wszystkich wspaniałe prezenty. Później wykonaliśmy piękne bombki z dewna, ogrzaliśmy się przy gorącej herbacie i ognisku.  Kolejną wspaniałą atrakcją dla nas było zjeżdżanie z górki na workach z sianem.

Pełni podekstytowania i radości wróciliśmy do domów.