Mała Książka- Wielki Człowiek- ogólnopolski projekt czytelniczy

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT CZYTELNICZY. W bieżącym roku szkolnym Instytut Książki prowadzi kolejną edycję kampanii MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał w podarunku specjalną WYPRAWKĘ CZYTELNICZĄ. W skład wyprawki wchodzi: książka PIERWSZE ABECADŁO, broszura KSIĄŻKĄ POŁĄCZENI, czyli uczymy się czytać razem (poradnik dla rodziców) oraz plakat z literami do wycinania, wspomagający naukę czytania KREATYWNY ALFABET.
Mamy  nadzieję, że dzięki wspólnemu  zaangażowaniu i współpracy miłość do książek będzie towarzyszyć pierwszoklasistom na co dzień.