OGÓLNOPOLSKI TEST BEZPIECZEŃSTWA

OGÓLNOPOLSKI TEST BEZPIECZEŃSTWA.

Po zakończeniu cyklu zajęć z programu Akademia Bezpiecznego Puchatka uczniowie klasy 1 wzięli udział w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Test obejmował 12 pytań z zakresu bezpieczeństwa w domu, w szkole i w drodze do szkoły, bezpieczeństwa w Internecie, pierwszej pomocy i bezpiecznych relacji z rówieśnikami. Był dla wszystkich pierwszoklasistów przyjemnym przypomnieniem najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Nasze pierwszaki doskonale poradziły sobie z wszystkimi zadaniami, za co otrzymały dyplomy, a szkoła certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”. Jesteśmy bardzo dumni z naszych pierwszaków.