Podróże małe i duże

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE.

Uczniowie klasy 1 zakończyli działania związane z realizacją I modułu międzynarodowego projektu edukacyjnegoCZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki. Wszyscy pierwszoklasiści z zainteresowaniem zrealizowali zadania obowiązkowe związane z modułem.  Przeczytaliśmy książkę  „Pilot i ja” i uzupełniliśmy lekturniki. Dzieci zaprojektowały zakładki do książek oraz przygotowały gry planszowe związane z treścią lektury.  Zrealizowaliśmy scenariusz „Podróże małe i duże”. Pierwszoklasiści zwiedzając wirtualne Miasto Zawodów w Mapie Karier odwiedzili lotnisko i poznali pracujące tam osoby. Dzieci doskonale się bawiły i nabywały nowe kompetencje. Czekamy na kolejne wyzwania.