UNIWERSYTET DZIECI W KLASIE - podsumowanie

PODSUMOWANIE PROJEKTU EDUKACYJNEGO „CIEKAWSKIE PIERWSZAKI. JAK POZNAWAĆ ŚWIAT W KLASIE?”    Na początku projektu, każdy uczeń klasy 1, co jest niezwykle ważne, otrzymał indeks Uniwersytetu Dzieci – atrybut prawdziwego studenta. Indeks pozwalał dziecku śledzić postępy w nauce, monitorować zdobyte umiejętności i zrealizowane warsztaty. Wszystkim dzieciom udało się zdobyć „zaliczenie” odbytych zajęć. Po zrealizowaniu lekcji z wybranym scenariuszem wychowawca przesyłał relację do Uniwersytetu Dzieci. Opisywał, jak przebiegały zajęcia, jakie wrażenia mieli uczniowie i czego się nauczyli. Po przesłaniu wszystkich relacji z obowiązkowych ośmiu lekcji każdy uczeń otrzymał dyplom, a szkoła certyfikat. Na zakończenie projektu Pani Dyrektor Anna Owca wręczyła wszystkim pierwszoklasistom dyplomy. Z dumą odbierali z rąk Pani Dyrektor dyplom oraz gratulacje.