NA RATUNEK - ostatni moduł projektu edukacyjnego " Czytam z klasą"

Klasa 1 zakończyła realizację III, a zarazem ostatniego modułu projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ  lekturki spod chmurki.  Uczniowie w ramach zajęć rozwijających pracowali metodą projektu. Tym razem do czytania wybraliśmy lekturę Marii Kownackiej „Kajtkowe przygody”. Uzupełniliśmy lekturnik i wykonaliśmy zadania obowiązkowe. Jako podsumowanie projektu zrobiliśmy sobie dzień zawodów. Dzieci planowały kim będą, gdy dorosną. Stworzyły wiele ciekawych prac na temat wymarzonych zawodów. Otrzymaliśmy certyfikat ukończenia międzynarodowego projektu. Każdy uczeń otrzymał na zakończenie projektu piękny kolorowy dyplom. Dziękujemy za możliwość udziału w projekcie. Była to wspaniała przygoda czytelnicza .