Bezpłatny kurs programowania dla dzieci i młodzieży.

Dzień dobry,

przed nami piąta edycja darmowych zajęć z programowania dla dzieci i młodzieży.

Po raz kolejny pod hasłem Zaprogramuj Swoją Przyszłość przedstawiamy bezpłatną ofertę dla każdego ucznia. Już od 8 października odbywać się będą darmowe zajęcia online dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w programowaniu.

Oferujemy w pełni darmowy kurs dla początkujących, na którym gwarantujemy poznanie podstaw, jak i możliwości wykonania pierwszych projektów w wybranej tematyce. Jedyne, czego potrzebuje uczeń to komputer z dostępem do Internetu oraz wolny czas.
W poprzednich edycjach brali już udział uczniowie Państwa szkoły. Zajęcia ocenione były bardzo wysoko, a wielu słuchaczy postanowiło kontynuować naukę na kolejnych szczeblach.

Dlatego możecie Państwo dać szansę kolejnym uczniom na sprawdzenie się w tych wyjątkowo potrzebnych w obecnych czasach umiejętnościach. Wystarczy udostępnić informacje na temat planowanych zajęć.

W załączniku przesyłamy odpowiednie materiały.