POZNAJEMY BOHATERÓW KSIAŻEK

POZNAJEMY BOHATERÓW KSIĄŻEK. Przedszkolaki chętnie uczestniczą w cyklu edukacyjnych zajęć czytelniczych.  Słuchają wierszy i opowiadań, układają bajki o wymyślonych przez siebie bohaterach oraz wcielają się w ich role.  Chętnie wykonują kolorowe ilustracje do swoich ulubionych bajek. Często korzystają z naszej przedszkolnej biblioteczki, w której jest dużo nowych książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzieci bardzo lubią zajęcia z literaturą dziecięcą. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy czytają dzieciom wypożyczone książeczki, lub bajki z domowej biblioteczki. Zajęcia czytelnicze zorganizowano w ramach Projektu Edukacyjnego ,, Przyjaciel Książek ”, którego celem było wprowadzenie zwyczaju czytania książek.