Cudownych Rodziców mam.....

Cudownych Rodziców mam”-spotkanie z okazji Dnia Rodziny

Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej zaprosili swoich rodziców na uroczystość Dnia Rodziny. Hasłem przewodnim był cytat z piosenki” Cudownych Rodziców mam”. Spotkanie było znakomitą okazją, aby dzieci mogły zaprezentować swoje talenty i umiejętności podczas występów. To magiczny moment, w którym nasi podopieczni chcieli dostarczyć swoim bliskim niezapomnianych wrażeń. Były układy taneczne, piosenki, recytacje wierszyków oraz pełne humoru scenki z życia rodziny. Rodzice z dumą i wzruszeniem obserwowali występy swoich pociech. To dla nich ważny moment, w którym mogą docenić wysiłek i zaangażowanie swoich dzieci. Dzień Rodziny stał się niezapomnianym dniem pełnym radości, wzruszeń i wspólnych wspomnień. To wspaniała okazja, aby dzieci poczuły się docenione i podziwiane, a rodzice mogli celebrować ich talent i rozwój.  To prawdziwe wydarzenie, które przynosi wiele uśmiechu i radości wszystkim uczestnikom.