Spotkanie z Mikołajem

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM  Wszystkie dzieci  dobrze wiedzą,  że 6 grudnia św. Mikołaj  wyrusza w daleką drogę, aby sprawić radość dzieciom i obdarować je prezentami,  o które go  prosiły.  Przedszkolaki w tym dniu też czekały na św. Mikołaja w pięknie przystrojonej sali. Czas się dłużył, a gościa nie było. Dzieci przy otwartych drzwiach oglądały film o Mikołaju i nasłuchiwały,  czy ktoś nie wchodzi do szkoły.  Jakież było ich zdziwienie,  gdy nagle drzwi otworzyły się i z wielkim workiem, pełnym prezentów wszedł św. Mikołaj. Przywitał się z przedszkolakami,  poczęstował ich cukierkami, wysłuchał z radością piosenek i wiersza, które dzieci dla niego przygotowały, a potem wszystkim rozdał wspaniałe prezenty.  Przedszkolaki podziękowały Mikołajowi  i poprosiły, aby za rok też do nich przyszedł. Dziękujemy Ci kochany Mikołaju. Dziękujemy też wszystkim Twoim pomocnikom, bo bez nich byłoby Ci bardzo ciężko.