Królowa Śniegu

KRÓLOWA ŚNIEGU. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1, 2, 3
z zaciekawieniem,  uczestniczyły w spektaklu kukiełkowym ,,Królowa Śniegu ”.  Wspaniała interpretacja baśni Hansa Christiana Andersena pozwoliła im poznać lub przypomnieć sobie losy zaginionego chłopca i dziewczynki, która za wszelką cenę pragnęła go odnaleźć. Dzieci poznały krainę Królowej Śniegu, jej bajkowy pałac oraz zimne serce.  Historia bohaterskiej Gerdy i nieszczęśliwego Kaya udowodniła, że prawdziwa przyjaźń  potrafi pokonać wszelkie przeszkody. Przygody bohaterów zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Z pewnością niezwykłe przedstawienie na długo pozostanie w pamięci najmłodszych widzów. Po spektaklu wszystkim chętnym dzieciom Agencja „Tommy Kids” z Nowego Sącza wykonała pamiątkowe fotografie.