Dzień LEGO

Nauczyciel przedstawił krótką prezentację na temat historii LEGO, od początków firmy, aż po nowoczesne innowacje w zestawach klocków.

Uczniowie klasy I i II  mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach konstrukcyjnych, gdzie mogli tworzyć swoje własne projekty z klocków LEGO.  Każdy  miał okazję zaprezentować swój projekt przed klasą, opowiadając o inspiracji i trudnościach, jakie napotkali podczas budowy. Na zakończenie, wszystkie prace zostały wyeksponowane na specjalnej wystawie w sali lekcyjnej, gdzie każdy mógł podziwiać kreatywność i wyobraźnię kolegów i koleżanek.

Podsumowanie:

Obchody Dnia LEGO były nie tylko zabawą, ale także okazją do rozwijania umiejętności manualnych, kreatywności oraz pracy zespołowej. Uczniowie mieli fantastyczną okazję do nauki poprzez zabawę, co z pewnością sprawiło, że ten dzień był niezapomniany dla wszystkich.