Babcia z Dziadkiem dziś świętują...

,, Babcia z Dziadkiem dziś świętują ”. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły dziadków na występ z okazji ich święta. Były wiersze, piosenki, życzenia i własnoręcznie wykonane laurki, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Podczas uroczystości, nie mogło zabraknąć okrzyków: ,, ŻYJ NAM BABCIU ZDROWO ! , ŻYJ NAM DZIADKU ZDROWO ! , ŚWIĘTO DZIADKÓW WAŻNA RZECZ ! ” Uroczystość zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za chwile spędzone wspólnie z wnukami. Za ich ogromną miłość, okazywaną im każdego dnia oraz za trud włożony w ich wychowanie. Życzymy, aby zawsze byli z nich dumni. Wszystkim Rodzicom i opiekunom dzieci dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości.