Gminny Konkurs Recytatorski

Gminny Konkurs Recytatorski Bardzo cieszymy się z sukcesów przedszkolaków, którzy reprezentowali naszą szkołę na VIII Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. ,, Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą ” w Jurgowie. Każdy uczestnik zaprezentował utwór polskiego autora literatury dziecięcej o tematyce wiosennej.

W tym roku Aleksandra Twardowska zdobyła Wyróżnienie w kategorii wiekowej 4 – latki, Gabriela Babiarz III miejsce w kategorii wiekowej 6 latki, a Aurelia Cyprowska nagrodę za udział w kategorii wiekowej 6 – latki.
Za piękną recytację wierszy Jana Brzechwy, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz inne niespodzianki. Organizatorem konkursu było Przedszkole Samorządowe  w Jurgowie. Zwycięzcom życzymy kolejnych sukcesów, a Rodzicom dziękujemy za współpracę.