Wycieczka w Bieszczady

15 maja o godzinie 6 rano pełni energii uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i pilotem wyruszyli  na wycieczkę w Bieszczady. Pierwszym punktem wycieczki była wędrówka Połoniną Wętlińską do Chatki Puchatka 2. Mimo zmęczenia wszyscy byliśmy szczęśliwi podziwiając panoramę Bieszczad. Nie zabrakło również wielu zdjęć upamiętniających tę chwilę.

Po zejściu ze szlaku odbył się przejazd autokarem Wielką Pętlą Bieszczadzką, a także  wizyta w Pokazowej Zagrodzie Żubrów i  w Muzeum Wypału Węgla Drzewnego.
Drugiego dnia Zwiedzaliśmy Muzeum Przyrodniczego Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych, gdzie zapoznaliśmy się z przyrodą Bieszczad. Ostatnim punktem programu był przejazd do Soliny, gdzie mieliśmy okazję podziwiać sztuczne jezioro, którego budowę zapoczątkowano w roku 1960 roku. Po czym wszyscy udali się na spacer po zaporze po którym udaliśmy się w rejs statkiem po Jeziorze Solińskim. Pełni wrażeń ruszyliśmy w drogę powrotną, by w Brzegach być o godzinie 21.