Tytuł Mistrza w konkursie ekologicznym " 70 lat Babiogórskiego Parku Narodowego"

29 maja 2024 roku w Nowym Targu odbył się IX Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla Najmłodszych. Przystąpiło do niego aż 75 uczniów z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego. Zadania konkursowe związane były z „70 – leciem Babiogórskiego Parku Narodowego”. Naszą szkołę reprezentowali: Róża Wojtanek z klasy drugiej, Sebastian Chowaniec i Michał Worwa uczniowie klasy trzeciej. Komisja konkursowa w składzie: Krzysztof Przybyła, Bernadetta CieślaMarta HarbutEwa Bielak i Michał Kuciński, nie miała łatwego zadania. Poziom uczestników był wysoki. Po długich zmaganiach konkursowych komisja ogłosiła:

Tytuł Mistrza wywalczyli w pięknym stylu uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Zamoyskiego w Brzegach.

Panie Aneta Chowaniec i Małgorzata Rabiańska-Para, przygotowujące dzieci do konkursu oraz ich Rodzice są bardzo dumni i życzą dalszych sukcesów!

To potrójne zwycięstwo naszych uczniów w tym konkursie pokazuje, że wiara we własne możliwości, zaangażowanie i ogrom pracy włożony w przygotowanie przyniosła zasłużone I miejsca!