Piszą o nas !!! Potrójne zwycięstwo w powiecie

Uczniowie naszej szkoły trzykrotnie zajęli pierwsze miejsca w konkursach ekologicznych, co świadczy o ich wiedzy i zaangażowaniu w ochronę środowiska. Oto podsumowanie ich osiągnięć w kilku kluczowych konkursach.

Tym samym uczniowie uczcili pamięć swojego patrona, Władysława Zamoyskiego, w setną rocznicę jego śmierci. Rok 2024, ogłoszony Rokiem Zamoyskiego, był dla nas czasem refleksji nad jego dziedzictwem. Dzięki niemu w 1909 roku w naszej miejscowości powstała pierwsza szkoła. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy swoją postawą i sukcesami oddają hołd Władysławowi Zamoyskiemu, promując bliskie mu wartości ekologiczne. Te osiągnięcia są nie tylko wielkim wyróżnieniem dla naszej szkoły, ale również inspiracją do dalszego rozwijania ekologicznych pasji wśród uczniów.

Szczególne podziękowania kierujemy do Ligi Ochrony Przyrody oraz Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem za umożliwienie udziału w tak wartościowych inicjatywach. Nad przygotowaniami uczniów do konkursów czuwały Panie Aneta Chowaniec i Małgorzata Rabiańska-Para.

Oto linki do artykułów w których to lokalne portale opisały nasze sukcesy.

Biologiczno-geograficzne sukcesy uczniów Szkoły podstawowej w Brzegach - podhale24.pl

[24tp.pl] Uczniowie z małej szkoły też mogą być najlepsi i to w całym powiecie