Przedszkolaki świętują Dzień Rodziny

PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ RODZINY To był naprawdę wyjątkowy dzień. Przygotowania do niego trwały długo, ale warto było. Dzieci od dłuższego czasu uczyły się wierszyków, piosenek, przygotowywały dekoracje, aby pięknie ozdobić nimi salę zajęć na przybycie gości. Nie mogło zabraknąć też niespodzianek dla taty i mamy. Piękne obrazki
z bukietami kolorowych kwiatów, to prawdziwe arcydzieła naszych przedszkolaków. Takich pięknych, nie można kupić nigdzie.

Po występie wszyscy wspaniale się bawili. Spełniły się życzenia dzieci. Nie ma nic lepszego, jak czas spędzony z bliskimi, którego w dzisiejszym ,, zabieganym” świecie często nam brakuje. Nasza sala przedszkolna w tym dniu wypełniła się radością i śmiechem.

Dziękujemy dzieciom za trud włożony w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości,
a Rodzicom i opiekunom za pomoc w organizacji i przygotowanie pysznego poczęstunku.