Wspaniałe pożegnanie Nauczycielek i zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Nauczycielki odchodzące na emeryturę po wieloletniej pracy w szkole zasługują na szczególne uznanie i wdzięczność. Dlatego też rodzice docenili ich pracę przygotowujac wspaniałe Smerfne przedstawienie i pożeganie w najlepszym stylu.

Przez lata swojej kariery oddały nie tylko wiedzę, ale i serce, kształtując i wychowując kolejne pokolenia uczniów. Ich zaangażowanie, cierpliwość i umiejętność inspirowania młodych ludzi pozostawiły niezatarte ślady w pamięci wielu uczniów oraz ich rodziców. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, nauczycielki te były filarami  szkoły, wspierającymi młodszych kolegów i koleżanki oraz wnoszącymi cenne perspektywy do codziennej pracy dydaktycznej.

Pełniły także role mentorskie, dzieląc się swoją wiedzą i pomagając nowym nauczycielom w adaptacji do szkolnego środowiska.

Odchodząc na emeryturę, zabierają ze sobą niezliczone wspomnienia i historie sukcesów swoich uczniów. Ich wkład w rozwój edukacji i społeczności szkolnej jest nieoceniony, a ich poświęcenie i pasja pozostaną wzorem do naśladowania dla przyszłych pokoleń nauczycieli.

Dziękujemy im za lata oddanej pracy i życzymy zasłużonego odpoczynku oraz wielu radości na nowej drodze życia.

Grono Pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie