NIE LUBIĘ NUDY !

Podczas zajęć świetlicy szkolnej nie było czasu na nudę. Ze względu na epidemię koronawirusa zajęć w szkole było niewiele, ale zrealizowane cieszyły się za to dużym zainteresowaniem. Nowych pomysłów nikomu nie brakowało. Oprócz odrabiania zadań domowych, uczniowie chętnie wykonywali różne prace plastyczne, techniczne, robótki ręczne na szydełku, drutach oraz korzystali z komputerów. Z radością uczestniczyli w grach i zabawach ruchowych, rytmicznych oraz muzycznych. Doskonale wcielali się w postacie z bajek. Wszyscy wspaniale się bawili. Mamy nadzieję, że swoje zdolności aktorskie będą nadal rozwijać. Życzymy im dalszych sukcesów na scenie i twórczych pomysłów.