Niespodzianka

Ten dzień zaczął się jak wszystkie inne. Pani ogłosiła, że dzieci mają przyjść do szkoły na godzinę 8.00, jednak nie było w tym nic podejrzanego. W drodze do szkoły minęliśmy na parkingu duży autokar, który stał tam nie wiadomo dlaczego. Dziwna paczka wisząca na ścianie w korytarzu i zaadresowana do dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz klas 1,2, 3-to już była dla nas zagadka. Co się dzisiaj stanie? Po dzwonku zebrano nas w jednej klasie i Pani otworzyła tajemniczą przesyłkę. W środku były przepiękne dyplomy dla grzecznych dzieci oraz tajemniczy list zwinięty w rulon i posypany złotym pyłem. Wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością, aż się dowiemy kto go napisał. Był to list od Świętego Mikołaja, który zaprosił nas do udziału w tajemniczej wycieczce. Nikt nie wiedział dokąd jedziemy. Wyprawa była prezentem od Mikołaja dla dzieci z naszej szkoły. Najpierw byliśmy w Małpim gaju, później obejrzeliśmy w kinie film pt. „Kraina lodu 2“. Dziękujemy za tak wspaniały dzień i oświadczamy, że możemy być częściej „porywani“ ze szkoły.